İcra ve İflas hukuku bürosu

Hukuku Net İcra Avukatları İstanbul ve Çevresinde Danışmanlık Hizmetleri Sunuyor!

İcra iflas hukuku uygulamaları söz konusu olduğunda, dikkat edilmesi gereken belli başlı detaylar bulunmaktadır. Bu alanda danışmanlık talebi bulunan müvekkiller, alacaklı ya da borçlu fark etmeden iyi ve detaylı bir şekilde bilgilendirilmelidir. Dava başlangıcından bitimine kadar hukuki destek sağlanması önemlidir. Hukuku Net, sizlere sürecin her anında yardımcı olmak için hazırdır!

İcra avukatları İstanbul içinde ve dışında hizmet vermek üzere her türlü ilamlı ve ilamsız alacak takibi, muhafaza ve haciz işlemleri, itiraz ya da tespit davalarıyla ilgilenir. Dolayısıyla, gerçek ya da tüzel kişi fark etmeden iki tarafa yönelik hizmetlerimiz bulunmaktadır. Siz ihtiyacınız olanı söyleyin, biz size gereken kişiyi bulalım!

Ana merkez olarak İstanbul içerisinde hizmet vermekteyiz. Ancak bunun yanında Türkiye’nin pek çok farklı şehrinden de online olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz!

İcra ve İflas Davalarında Talebiniz Fark Etmeksizin Bizimle İrtibata Geçin!

Hukuku Net İcra ve İflas Hukuku Bürosu sayesinde dava kazanmak çok kolay

 

Hukuku Net ile iletişime geçtiğiniz takdirde gerçekleşen süreçler sonucunda genel bir bilgilendirmenin ardından, neden bu oluşumu seçmeniz gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz. Ücretsiz şekilde yapacağınız bir ilk görüşme vasıtası ile aklınıza takılan her türlü soruyu sorarak, icra iflas hukuku genel hükümler ile ilgili fikir edinmenin yanı sıra bizimle çizeceğiniz yol haritanızı da oluşturabilirsiniz. Uygun koşullar ve Hukuku Net sayesinde imkansız dava yoktur. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Ardından sizin için en doğru avukatlık hizmetini elde edebilirsiniz!

icra-ve-iflas-hukuku-burosu

Ticari İcra ve İflas Davalarında Kesin Çözüm

Deneyimli ekibimizin icra iflas hukuku davalarında gösterdiği üstün başarı ile ticari işlemlerden kaynaklanan borç ve alacak tahsilinde Hukuku Net’e güvenebilirsiniz. Hukuku Net olarak, İcra ve iflas takiplerinin yapılması ve bu takipler sonucunda tahsil işlemlerinin gerçekleşmesini sağlayabiliriz. Detaylı araştırmalar sonucunda müvekkillerimizi zora sokacak risklerden kaçınmanın yanı sıra itiraz ve şikayet taleplerinizi gerçekleştirebiliriz.

Hukuku Net aracılığıyla icra ve iflas davası sürecine başlayacağınız avukatlarımız, avukatlık hizmetine ek olarak danışmanlık hizmetini de bir üst düzeye çıkarır. Borçlu ve alacaklı arasında sulhü sağlamak amacıyla görüşmeler ayarlar.

Kurum, şirket veya şahıs fark etmeden hukuki danışmanlık hizmeti sunar. Bunun yanında istediğiniz an iletişim kurabileceğiniz çağrı merkezleri vasıtasıyla borç takibi ve raporlama hizmetleri verir.

Hukuku Net olarak aracısı olduğumuz deneyimli kadromuz sayesinde, icra dava takibi, haciz, rehin, ipotek işlemleri ve daha pek çok davada kurum ya da birey fark etmeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında karşı itiraz ya da şikayet gibi işlemler için de yanınızdayız. Dilediğiniz her yerden bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İcra avukatları İstanbul merkezli çalışmakta olup, sizlere çeşitli hizmetler sunmaktadır. Hukuki müdahale ve takip işleriniz için her daim hazırız!

Müvekkillerimize Hızlı, Etkili ve Az Masraflı Şekilde Hizmet Veriyoruz!

İcra ve İflas Hukuku hizmetlerimizden faydalanan memnun danışanlarımız

Mustafa K.

Karantina dönemi dolayısıyla ben ve şirketim zor dönemlerden geçtik. Sonuç olarak iflas davası ile baş başa kaldım. Ancak Hukuku Net’in sunduğu danışmanlık hizmeti sayesinde, iflasın ertelenmesi kararını çıkartmayı başardık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Eyüp M.

Olaylı geçen bir sürecin ardından alacaklı konumda olduğum bir davada tahsil işlemimi gerçekleştirdim. Bu sürecin başından sonuna kadar ise bana verdiği hizmeti en iyi şekilde sunan Hukuku Net’e çok teşekkür ederim.

Emre Ö.

Ekonomik açıdan zor bir dönemden geçtiğim sırada haciz davası benim için gerçekten üzücü bir haber olmuştu. Ancak Hukuku Net ve sunduğu eşsiz servisler sayesinde bu sıkıntılı durumu minimum zararla atlatmayı başardım. Böylesine iyi bir hizmeti bu kadar uygun fiyatlar ile almak gerçekten mutluluk vericiydi.


İcra İflas Hukuku Uygulamaları Söz Konusu Olduğunda Doğru Adres Hukuku Net!

Hizmet Garantisi Veren Müvekkil ve Danışan Memnuniyeti!

Hukuku Net müvekkil veya danışan ayırt etmeden, hukuki bir desteğe ihtiyacı olan her türlü kişi veya kurumun memnuniyetini birinci önceliği olarak belirler. Kendini alanında kanıtlamış hukuk personeliyle en doğru seçenektir.

Bizler Hukuku Net olarak başlıca aile hukuku, icra iflas hukuku ve ceza hukuku alanlarında danışmanlık hizmeti sunsak da sizlerin ihtiyacını karşılamak için daha başka dava alanlarında da gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz.

İcra iflas hukuku alanında kapsamlı bir dava araştırması yapılması, özellikle mağdur olabilecek taraf için oldukça önemlidir. İyi bir ön araştırma ve hazırlık süreci sonucunda, karşılıklı sulh anlaşması ile pek çok dava yargıya intikal etmeden çözülebilmektedir. Hukuku Net İcra ve İflas Hukuku Bürosu, seçkin ve yetkin kadrosu ile ihtiyacınız olan her türlü hizmette danışmanlık sunar. Aradığınız destek bir tıkla hazır!

icra-ve-iflas-hukuku-avukatlik-büro

Hemen Formu Doldurarak Çözüme Kavuşun!

Avukatlık büro fiyatları ve daha birçok kafanıza takılan soruları cevaplamamız için formu doldurabilirsiniz.    * Bilgilerinizi paylaşmıyoruz.